Hasan TORUN
Kurum Müdürü
RESMİ KURUMLAR
OHAL TATBİKATI

Kurumumuz bünyesinde hazırlanan eğitim ve tatbikat programı çerçevesinde Gemlik İtfaiye Müdürlüğü ve Engürücük Acil Sağlık hizmetleri istasyonu iş birliği ile kurum personelleri ve hükümlülere yönelik Yangın Önleme ve Tahliye tatbikatı, İlkyardım ve Acil taşıma usulleri, tatbikatı yapıldı.

Uygulanan eğitim Tahliye ve Söndürme tatbikatı île personelimize ve katılan hükümlülere acil durum ekipleri, Yangın önleme ve Söndürme, Tahliye, Kurtarma, llkyardım, güvenlik , sevk ve idare, eşgüdüm, iş birliği, koordinasyon konularında bilgilendirme yapıldı.

Hükümlülere bizzat roller verilerek yapılan uygulamalar ile farkındalık oluşturularak , olası acil durumlara hazırlıklı olma konusunda pratik kazanmaları sağlandı.

Kurumumuzda gerçekleştirilen tatbikata Gemlik Cumhuriyat Baş Savcısı Ömer METE ve Gemlik İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Barış Bozkurt katıldı.

SİTEMİZİ
 
T.C. Adalet Bakanlığı Test Adliyesi Kurumu Resmi Web Sitesi © 2015 Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım: Yunus ÇİÇEK Ab148069@adalet.gov.tr. →WebPortal←