Hasan TORUN
Kurum Müdürü
RESMİ KURUMLAR
Kurumumuz ve Borusan İşbirliği ile iftar programı düzenlendi.

Gemlik Açık Ceza İnfaz Kurumumuz ve Borusan İşbirliği ile her yıl geleneksel olarak düzenlenmekte olan İftar Programına bu yıl bir yenisi daha eklendi.

İftar yemeği sırasında gelen misafirlerimize şerbet ikram edildi.

İftar yemeği sonrası Bursa Büyükşehir Belediyesi Teyyare Kültür Merkezi Tiyatro Ekibi tarafından Karagöz ve Hacivat taklide ve karşılıklı konuşmaya dayanan, iki boyutlu tasvirlerle bir perdede oynatılan gölge oyunu gerçekleştirildi.

Kurum Müdürümüz Hasan TORUN, Karagöz ve Hacivat gölge oyununu sergileyen Bursa Büyükşehir Belediyesi Teyyare Kültür Merkezi Tiyatro Ekibine göstermiş oldukları performans dolayısıyla çiçek takdim etti.

Gemlik Açık Ceza İnfaz Kurumumuz bünyesinde her yıl Kurumumuz ve Borusan Holding işbirliği ile düzenlenen iftar yemeğimize bu yıl ; Bursa Cumhuriyet Başsavcısı Abdülkadir ŞAHİN, Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Sait GÜRLEK, Bursa Cumhuriyet Basşavcı Vekilleri Ali USTA, Sinan SEZER, Özcan ÖZSAROĞLU ve Abdullah GÜDENDEDE, Gemlik Cumhuriyet Başsavcısı Ömer METE, Gemlik Savcısı Bayram ÖRENCİ, Gemlik Savcısı Barış ZEHİR, Bursa E tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Sabri KARATAŞ, Psikolog Tayfun TURGUT, Bursa H Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Selahattin TUTKUN, İmralı F Tipi Yüksek Güvenlikli Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Ahmet DÜZMAN, Gemlik Belediye Başkanı Refik YILMAZ, Gemlik Müftüsü Muammer TURAN, Bursa Büyükşehir Belediyesi Tayyare Kültür Merkezi Tiyatro Ekibi, Kurumumuz personelleri ve 461 hükümlünün katılımı ile iftar programı gerçekleştirilmiştir.

 

SİTEMİZİ
 
T.C. Adalet Bakanlığı Test Adliyesi Kurumu Resmi Web Sitesi © 2015 Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım: Yunus ÇİÇEK Ab148069@adalet.gov.tr. →WebPortal←