Hasan TORUN
Kurum Müdürü
RESMİ KURUMLAR
Kutlu doğum hatfası programı (14-20 Nisan)

Diyanet İşleri Başkanlığı,1989 yılından itibaren Türkiye Diyanet Vakfı ile birlikte Peygamberimizin doğum gününü (miladi 20 Nisan) ihtiva eden haftayı (14-20 Nisan), Hazret-i Peygamberi ve O’nun insanlığa takdim ettiği değerleri doğru ve sahih bilgiler ışığında, seçkin, güvenilir ve alanında ehil şahsiyetlerin katkılarıyla vatandaşlarımıza tanıtmak amacıyla “Kutlu Doğum Haftası” olarak kutlamaya başlamış ve bu hafta milletimizce de büyük bir teveccühe mazhar olmuştur.
Bu vesileyle Kurumumuzda  “Kutlu Doğum Haftası” programı düzenlenmiştir.

Program öncesinde Vaiz Şaban DURMUŞ’un Başkanlığında, Kurum 2.Müdürü Ömer ÖZCAN ve Kurum Vaizi Ahmet ALTUN’un üye olacağı bir komisyon kurularak Fatiha-ı Şerif ve Meali Güzel Okuma Yarışması yapılması yapılmıştır.

Programda Gemlik İlçe Müftülüğünden gelen personeller tarafından Kuran-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif okundu.

Gemlik İlçe müftü vekili Muharrem DUTAR "Kutlu Doğum Haftası" nın önemini belirten konuşma yapmıştır.

Gemlik Açık Ceza İnfaz Kurumu Konferans salonunda düzenlenen programa Gemlik İlçe Müftü Vekili Muharrem DUTAR, Gemlik İlçe Vaizi Şaban DURMUŞ, Gemlik Açık Ceza İnfaz Kurumumuz Vaizi Ahmet ALTUN, Kurum Müdürü Hasan TORUN, Kurum 2. Müdürleri, Kurum personeli ve çok sayıda hükümlü tarafından izlenmiştir.

 

SİTEMİZİ
 
T.C. Adalet Bakanlığı Test Adliyesi Kurumu Resmi Web Sitesi © 2015 Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım: Yunus ÇİÇEK Ab148069@adalet.gov.tr. →WebPortal←